Landsail 225/40HR18 92
Landsail 225/40HR18 92
Landsail Talvirenkaat
0/5 (0 ääntä)
Koko 18"
Leveys 225
Profiili 40
Nopeusluokka H
Kuormitusluokka 92
225/40HR18 92 225/40R18 renkaan kantavuus
630 kg
225/40HR18 92 225/40R18 renkaan maksiminopeus
210 km/h
Muita Landsail valmistajan tuoteita
Landsail 215/45 ZR17 TL 91W SD LANDSAIL LS388 X
Landsail 205/65 HR15 TL 94H SD LANDSAIL LS38
Landsail 225/45 ZR17 TL 94W SD LANDSAIL LS38